Vybrané reference

Adaptační program Gymnázium Velké Pavlovice

 

„Vážená a milá paní Dvořáková,

chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za nádherné dny strávené ve Vašem zařízení.

Jezdíme takto po republice pravidelně od roku 2008 a ještě nikdy skutečnost ohledně ubytování a stravování nepředčila naše očekávání, a to ještě tak výrazně jako tomu bylo letos.

Od počátečních jednání s Vámi, až po chvíle loučení, vše probíhalo naprosto skvěle.

Pro nás dospělé byla ochota, dobrosrdečnost a lidskost Vašeho personálu důkazem toho, že tyto vlastnosti nevymizely a že s nimi je život mnohem krásnější.

Důkazem spokojenosti dětí pak bylo naprosto spontánní dojemné loučení.

Do Vašeho kraje, známého svým přírodním i historickým bohatstvím, jehož přidanou hodnotu tvoří skvělí a pracovití lidé, se určitě ještě někdy vrátíme. Nejraději opět k Vám, kde nám nechybělo vůbec nic. 

Pozdravujte Vaše báječné a úsměvavé spolupracovnice a spolupracovníka.

S přáním mnoha úspěchů

František Šubert, ředitel ZŠ a MŠ Chotěvice

 

Z pobytu ve velkopavlovickém ekocentru si odnášíme spoustu milých poznatků a dojmů. Byli jsme potěšeni komfortním prostředím, skvělou domácí kuchyní i ochotným technickým personálem. Velmi se nám líbil výukový program  Ekosystémy vedený Ing. Marií Šmídovou, který naše žáky upřímně bavil a odnesli si z měj spoustu poznatků a zážitků. Děkujeme a doporučujeme.

Žáci a pedagogičtí pracovníci SZŠ Lesná, s. r. o. Brno

Hodnocení ZŠ Brumovice.docx (14,9 kB)

Velmi pěkně děkujeme za akci, kterou u vás absolvovaly děti 1. -6. třídy. Prvňáci a druháci se aktivně zapojili do příběhu O veverce a ti starší zase spolupracovali na projektu Já strom. Obě lektorky Zuzka Pecháčková a Lenka Štefková měly celý program velmi pěkně připravený a dokázaly zaujmout i ty děti, které udrží jen malou pozornost.

Také se nám líbila výstava Josefa Lady. Děti sice více ocenily klouzání po nádherné podlaze, ale i tak si z ní odnesly alespoň to, že poznají umělce podle jeho výtvarného vyjádření.

Těšíme se na další spolupráci. Anna Hlávková, ZŠ Basic Brno

 

Program O veverce hodnotíme jako přínosný pro naše děti.Ve velmi pěkném ekologickém prostředí si děti oživily a upevnily dosud osvojené poznatky a obohatily o nové všemi smysly.Paní Štefková měla program pečlivě připravený a kladně hodnotíme milý přístup k dětem. I nám dospělým se návštěva Ekocentra velmi líbila. Rádi se zúčastníme dalších programů pro naše děti .Přejeme celému kolektivu hodně zdraví a sil do další práce.Pěkné vánoce přeje kolektiv MŠ Přítluky.

Marie Blažková

 

Zúčastnili jsme se u Vás se žáky 4.ročníku výuky na téma "Les" . Lekce byla pro nás velkým přínosem a výborně doplnila právě probírané učivo. Žáci se aktivně zapojili do poznávacího procesu a odnesli si bohaté vědomosti ověřené praktickou činností. Vaše výukové programy budeme jistě rádi využívat i v budoucnu.S přáním úspěšného vykročení do nového roku a spousty výborných nápadů pro další činnost

Mgr.Šmídová Dagmar, ZŠ Velké Pavlovice

 

Žáci 4. a 5. třídy byli nadšení a odcházeli s utříděnými vědomostmi o lese. Byli spokojení se svou prací, protože od vás slyšeli kladná hodnocení. Oceňujeme váš pozitivní přístup, vstřícnost, protože jsme přijeli v počtu dvou tříd, tedy přes 30 žáků. Po více než týdnu psali páťáci své zážitky z Trkmanky do školního časopisu. Pamatovali si hodně zajímavostí, popisovali aktivity, líbily se jim i vaše nové prostory, nadchla je vycpaná zvířata. Na jaře se k vám určitě vrátíme, máme vybrané téma Rybník.  Děkujeme za příjemně strávené dopoledne na Trkmance. S pozdravem

Mgr. Macháčková Monika, ZŠ Velké Němčice