Školy v přírodě

Vítejte na stránkách Školy v přírodě!

Jsme interaktivní program pro děti, který se zaměřuje na poznávání a objevování krás přírody. Naše aktivity nejsou omezeny pouze na oblast Velkých Pavkovic, ale rozšiřujeme obzory a představujeme zajímavé přírodní lokality i jinde.

Jednou z našich oblíbených lokalit je Pálava, malebné pohoří v jižní Moravě. Pálava je známá svou jedinečnou biodiverzitou, fascinující geologií a malebnými výhledy. Naši účastníci mají možnost objevovat tajemství této oblasti a zažít nezapomenutelná dobrodružství v náručí přírody.

Další zajímavou součástí našeho programu je výzkum života ve vodě. V rámci programu "Voda" se věnujeme studiu života v přilehlých rybnících. Děti se dozvídají o různých druzích vodních organismů, o ekosystému vodních ploch a o významu zachování čisté vody pro život všech tvorů.

Naše interaktivní programy jsou navrženy tak, aby dětem poskytovaly nejen zábavu, ale také vzdělání a respekt k přírodě. Nabízíme jedinečnou příležitost pro děti, aby se prostřednictvím her, průzkumů a experimentů seznámily s fascinujícím světem přírody a pochopily jeho důležitost pro náš život.

Připojte se k nám a společně objevujme krásy a tajemství přírody ve Velkých Pavkovicích i v širším okolí!