STAR-FIT - pohybovky neb cvičení s dětma

Star-Fit jsme společně s manželem založili za účelem trénování s nabídkou individuálních tréninků. Jelikož oba žijeme sportem, byla to ta nejlepší cesta, jak dále předávat naše tolik cenné zkušenosti a informace.

Osobní tréninky

nabízíme sestavení tréninkového plánu na míru a to vždy tak, aby to klienty bavilo a byl poznat výsledek. Cvičíme se závěsným systémem TRX, Bosu, na válci, vlastní vahou, na strojích či pomocí činek. Celý trénink je přizpůsoben Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu a Vašim možnostem. Budeme Vás motivovat, budeme Vás vést, budeme Vám naslouchat, radit. Cvičení Vás tak bude mnohem více bavit a hlavně bude smysluplné. Pomůžeme Vám splnit si Vaše sny o Vaší postavě.

Pohybovky aneb Sportovní příprava dětí

Všeobecná příprava je ideálním základem pro další budoucí sporty, na které může dítě plynule navázat ve školce, škole. Protože si vybuduje všestranný motorický základ. Děti se zde učí základy atletiky, gymnastiky, hry s míčem, opičími drahami, ale také spojení her, které je přirozenou formou naučí dodržení určitých pravidel a fair play ve sportu. Hledáte-li pro dítě pohybovou aktivitu, která bude přispívat k jeho zdravému vývoji a přinášet radost z pohybu nebo se stále nemůžete rozhodnout na jaký sport své dítě dát? Zkuste tedy naši sportovní přípravu pro dětí.

Výuka plavání

Plavání je jedinou, pro člověka, nejpřirozenejší aktivitou, přináší radost z pohybu, posiluje zdraví a zlepšuje kondici. Jako aerobní cvičení je dokonalé, jsou zapojeny všechny svaly v těle, jen je důležité umět plavat správně technicky, vydechovat do vody a používat paže a nohy. Trénování plavání se věnuji již téměř 20 let, proto se na mě můžete bez jakýchkoliv obav obrátit. Pokud si nejste jistí svým plaveckým stylem, ráda Vám pomůžu a navedu Vás na tu správnou cestu. Kdy nebude plavání nuda, ale zábava.